Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős pink hajfestéket tudtok...

Erős pink hajfestéket tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Ma festettem be live pink hajszínezővel a hajam. Hát annyi változott kb.hogy rózsaszínosan csillog. Oké, nem szivattam le a hajam, de a (világos) élénk piros hajfestéknek nem okozott gondot befogni. Szóval most ez a piros hajam volt, jól kikopva és nem azt mondom, hogy azt vártam, hogy olyan lesz, mint a csajnak a képen,de azért hogy a jó nagy világosbarna lenövésemet sem fogta meg,nem mondom, hogy nem vagyok csalódott. Összeségében szép lett így is, de tudtok ajánlani pinkből festéket, nem színezőt, ami azért kicsit erősebb? Vagy jobb híján érek vele valamit, ha ugyanezzel átmegyek rajta mégegyszer? (utasításnak megfelelően csináltuk és tovább is hagytam rajt direkt)

2020. ápr. 14. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég sok videót nézek Brad Mondo-tól, aki egy külföldi fodrász. Ismered? Csinál reakcióvideókat hajvágásokra és hajfestékekre... https://www.youtube.com/channel/UCoc_XJPj6YLMQDWtPDQcDtA

Nem vagyok szakértő, de ha barna hajad van, akkor nem fogod soha rózsaszínre festeni anélkül, hogy kiszökítenéd. A vörös festék és a rózsaszín sajnos teljesen különböznek egymástól. Ahhoz, hogy rózsszín hajad legyen, muszáj világosabb alapod legyen. Megprbóbálhatod esetleg mégegyszer a festést, de sajnos akkor sem lesz olyan, amilyen a dobozon van :(

Remélem azért sikerül megoldanod és hasonlót fess ahhoz, amilyent szeretnél.

2020. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!