Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Működnek a subliminal videók...

Működnek a subliminal videók ha angolul hallgatom őket?

Figyelt kérdés

Szóval tanultam angolt általánosban és egész jól beszélem a nyelvet, de nem tökéletesen. Ez akadály lehet ahoz hogy működjenek a subliminal videók? Most egy olyat kezdtem el nézni vagyis hallgatni ami elvileg a bőrömön segít. Sokan írták hogy tényleg működik de félek hogy nekem nem lesz hatásos mert az angol nem anyanyelvem.


OLYAN VÁLASZOKRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI HOGY: “ezek a videók nem működnek ígyse úgyse” “hülyeség az egész”

Azt majd én eldöntöm nekem mi hülyeség köszönöm ;)



#YouTube #tudatalatti videók
2020. ápr. 15. 11:29
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! 😊

Én január óta használok subliminalokat (éppen most is hallgatok egyet 😄), szóval egész sok talpasztalatom van velük. Én azt olvastam, hogy amíg megérted a leírásban lévő dolgokat a benefits/affirmations résznél, addig működni fog minden, nem kell hozzá angol nyelvi professzornak lenni. 😁 Ha valamit nem értesz, akkor azt esetleg szótárazd ki, és utána már tudni fogja az agyad, hogy miről van szó. Én sem beszélem az angolt anyanyelvi szinten, de ettől függetlenül amiket eddig kipróbáltam, azok mind működnek rendesen (például én is használok bőrszépítő subliminalokat, és sokat javult a bőröm a segítségükkel).

Ha bármi más kérdésed van, írj nyugodtan, és szívesen segítek, ha tudok. 😇

2020. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan, ez egyértelmű, hogy olyan nyelvűt kell választani, amit értesz is.
2023. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!