Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem mondani valami...

BimBou97 kérdése:

Tudnátok nekem mondani valami jó Zenével kapcsolatos idézetet angolul? Mert tetoválást szeretnék csak nemigazán talállok!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Most jönnek majd a válaszok, hogy ha tetoválást akarsz, akkor előbb legyen már egy kis fantáziád is és találj ki valami egyedit te magad... mert ha magadra varratsz valami sablont vagy másnak az elképzelését akkor azt hamar meg fogod bánni. Ez így is van. Én 16 évesen akartam egy tetkót, de ma már nagyon utálnám, örülök hogy nem csináltattam meg.
2013. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1# igazad van végülis.... elgondolkodtam es akk ezt e kérdést leis veszem kössz !!
2013. ápr. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!