Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16000 forint alatt milyen...

16000 forint alatt milyen hajvasalot tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
tudom hogy a remington a legjobb sokak szerint, meg en is eddig remingtonba biztam, mig tegnap bementem egy szinvonalas elekrtouzletbe es az alarusito mondta hogy a remingtonok mar nem olyanok mint regen voltak.sok a panasz rajuk hogy kopik le a vedoreteg roluk.. szemely szerint en is igy jartam.. remington S2002esem van, es kopott felulettel.. milyen markat tudtok meg ajanlani, vastag, dus felhosszu hajra?
2008. nov. 22. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Belissima (Imetec) van,és a fodrász vasalta ki vele a hajam,és annyira megtetszett,hogy olyat vettem.8-9ezer ft,200fokig állítható.Én erre esküszöm 1 éve.

2008. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Remington nagyon bevált...Mindegyik típusa nagyon jó!Nemtom,hogy nekem melyik típus van,de 8 ezer volt!
2008. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem remington van, nagyon meg vagyok elégedve vele.
2008. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A leghíresebb hajvasalómárka a Gama, még ha ezzel nálunk nem is nagyon vannak tisztában az emberek :P Olasz gyártmány, tökéletesen vasalja akár a teljesen göndör hajat is. Ez biztos, a barátnőmnek hihetetlen dús, vastagszálú, göndör haja van, kevesebb mint fél óra alatt szögegyenesre tudom húzni a Gama hajvasalómmal.

Megéri az árát ;)

2008. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Gama!!! Lézeres ionos, mindenképp ilyet vegyél, nekem göndör a hajam, és valami álom. Ha kivasalom, és van egy kis pára a levegőben, vagy csepereg az eső, semmi hatása a hajamra! pedig máskor már be is ugrott. Gondolhatod, volt egy pár hajvasalóm az életben:)

A nyugati körül van egy bolt, ott vettem, 14-15 ért, már nem emléxem. Stella a fodrászbolt címe, és csak a profik használják, nincs is a kereskedelemben, csak ebben a fodrászboltban, ahol egyébként hála ég, nem kell fodrásznak lenned ahhoz hogy vásárolj.

A Gamát alig ismeri valaki, főleg csak fodrászok. Bátran ajánlom!!!

2008. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valszt, esetleg gyorben valhol nem lehet beszerezni? nekem az lenne a legkozelebb..
2008. nov. 22. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én tegnap vettem meg 13.590 ért a legújabb Vitaminos Remingtont. Teljesen megvagyok elégedve vele, csak ajánlani tudom:)
2008. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én is a Gamat tudom ajánlani most kaptam újat igaz 17000 volt, de 14-15 ezerért is lehet kapni, én maximálisan megvagyok vele elégedve, az előző hajvasalóm remington volt, olcsóbb, és nincs rá panaszom, de ha a legjobbat akarod, akkor Gama.
2008. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

[link]

Ez a tuti...Már évek óta ezt használom,és nagyon bevált,és nem is volt drága.

2008. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Esetleg a fodrászodat, vagy vmi ismerős fodrászt kérj meg aki Pestről a Stellából rendel, hogy rendelje meg neked Győrbe.
2008. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!