Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges hajegyenesítés? Ma...

Végleges hajegyenesítés? Ma olvastam az egyik fodrászat kirakatában. Azt hiszem 6 ezer forint körül van. Ez mi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy érdemes lenne kipróbálnom, mindenestre kíváncsi lennék milyen ez, és mennyire számít tartósnak. Bár jó lenne szép, hosszú egyenes haj... Az enyém hulámosodik, annyira nem szeretem, mivel hozzá még szálkás is a vége... Viszont a töve nem hullámosodik, szóval a lenövéssel nem lenne bajom...
2011. okt. 25. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te a keratinos hajegyenesítést olvastad.

3 hónapig tart, és egész jó. Bár barátnőmnek tönkre tette a haját, de tény, hogy 2 hónapig egész jó volt a haja

2011. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor aki növeszti a haját, annak ezek szerint nem érdemes...
2011. okt. 25. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem. De ugye a hajvasalás sem hosszú távon. Ő folyton vasalta a haját, aztán ment rá a keratin. Nagyon eltört neki a vége.
2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vegleges, 2-3 honapig tart.

Viszont nekem egyaltalan nem tette tonkre a hajam.

Nekem vekonyszalu hajam van, viszont sok es hullamos, ami annyit jelent, hogy tok jol lehet formazni, siman tudok belole csak siman hajszaritoval gondor hajat csinalni, de egyenest is. De egyik sem tart sokaig, elso este elalszom.

Ezert szoktam vasalni.

Az viszont tenyleg nagyon szaritotta, pedig hasznaltam hovedot is.

Ugyhogy en is kiprobaltam ezt es szuper volt. Nagyon szep fenye lett tole a hajamnak, vasalni sem kellett. Csak annyit vettem eszre jo ket honap utan, hogy ismet hullamosodik. Nekem nem torte meg, nem lett baja.

2011. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szívesen kipróbálnám,de az enyémet meg tuti tönkrevágná.:( Nekem inkább dús, vastagszálú hajam van, a vége meg szálkás. Így nem igazán merek belevágni, mert utáns tuti le kéne vágatnom. Azt meg nem szeretném.
2011. okt. 26. 08:11
 6/6 anonim válasza:

Én megcsináltattam a keratinos kezelést.

Nagyon göndör volt a hajam, és most lesz egy hónapja hogy voltam fodrásznál.

Még mindig egyenes, néha elöl visszakunkorodik :-)

Szerencsére nem tette tönkre hajam, és akinek megcsinálta a fodrászom nekik sem volt rá panasz :) Jó érzés hogy megmosod a hajad, megszárítod és ennyi. :)

Jobb ez a választás, mint az hogy mindig vasalod.. :/

Amúgy kicsivel váll alá ér most a hajam, lehet hogy nőni is fog így hogy nem kell vasalnom még :))

2012. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!