Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok nagyon sötétbarnábó...

Hogy tudok nagyon sötétbarnából (majdnem fekete) sötétvörös/lila lenni?

Figyelt kérdés

Házilag megpróbáltuk itthon, de 50 perc után semmilyen eredmény nem látszik.

Kevés ideig volt fent a festék? Vagy szőkíteni kellett volna még előtte?



2020. ápr. 16. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fodrászhoz nem akarsz menni, akkor szőkítsd ki előtte, utána pár hetet várj és fesd rá a lilát.
2020. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fodrászom sajnos festeni nem tud... mármint jól vág hajat, de "a festés és társai nem a barátai".

Nemrég ki akartam próbálni a kék hajszínt, amiből konkrétan rozsdavöröset (szőkítés után rögtön) csinált. Ő hozta a festéket (gondolom valami gagyit, sajnos én nem láttam), és jól el is kérte az árát, szóval inkább házilag próbálkoznék.

2020. ápr. 16. 17:37
 3/5 anonim válasza:
Vegyél szőkítő hajfestéket. Fesd be vele várj 2 hetet és és mehet rá a lila. Ha elsőre nem sikerült, akkor megint fesd be a hajad a szőkítővel. Nekem bevált.
2020. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de ha valamit az egyik fodrász nem tud, attól még lehet, hogy egy másik fodrász, egy kollégája, ügyesebben bánik a hajfestékkel. De ha ügyes vagy, akkor te is megcsinálhatod; hátha most már a kérdésed után menni fog.
2020. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*de ha mégse , akkor talán ne annyira tesztelgess;mert ha tul sokat piszkálgatod a hajad, akkor kárt tehet benne az. Gondolom azért írják a két hét szünetet is, de szóval lényeges szerintem , hogy ne túl gyakran fesd; nehogy roncsolja a hajat. (Én nem értek hozzá.)
2020. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!