Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még a melír? Nagyonnagyo...

Divat még a melír? Nagyonnagyon sötét barna, majdnem fekete hajam van, barna szemem, és szeretnék pár bordó, sötétvörös csíkot a hajamba. Ki van mellette, ki ellene? (: 16/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a melír már rég nem divat. A kifutókon és a magazinokban a modellek általában természetes szőkésbarnák, vagy szőkék, barnák, vörösek stb. De melírt én az esetek 5%ában ha láttam. Na persze az nem olyan melír volt, mint a hétköznapi nőknek, mert lássuk be némelyik ember haja szörnyen néz ki a melírral. Én nem is tudom milyen fodrász csinálja azokat, na mindegy.


Szerintem a sötét hajadba jó lenne egy kis élénk szín, akár narancssárga, piros, lila, ciklámen stb.

De én amondó vagyok, hogy akkor az legyen rendes élénk szín, de olyan hogy átmegy mondjuk lilával a hajadon és épphogy látszik.

Esetleg lehet bele tetetni plusz tincseket (akkor nem kell leszívni a hajat és valóban szép színe lesz). Nekem volt, egyáltalán nem észrevehető, nem olyan mint a póthaj.

Azt hiszem hőillesztéssel teszik hozzá de már nem tudom az eljárás nevét. A tincs végén van egy kis átlátszó műanyagszerű lapocska azt befogják egy készülékbe ami hozzávasalja a hajtincsekhez.

Nekem elég "kényes" a hajam de nem hullott tőle és egyáltalán semmi probléma nem volt. Mondjuk az enyém nem az a hagyományos eljárás volt, amitől sokaknak hullott a haja. Kérdezd meg róla a fodrászt, ha érdekel biztos tud segíteni.

2010. szept. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csúnya a melír, főleg a vörös...
2010. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem divat még a melír,én pont tegnap döntöttem el, hogy a hosszú fekete hajamba lilás melírt rakatok!Egy kicsit én is tartok a végeredménytől, de nem szabad foglalkozni senkivel!

Ha te úgy gondolod,hogy neked ez tetszik csináld meg!Max, ha nagyon gáz lesz vissza kell gyorsan festetni!Csináld bátran!Sok sikert!

2010. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ilyen naranccsárgákat semmiképp nem szeretnék, annál sokkal visszafogottabb vagyok, mint hogy rikítsak. (És melírt akarok, nem kell megérteni a logikámat :D)


A plusz tincsek betétele is egy nagyon jó ötlet, ha tényleg nem látszik, hogy nem igazi.


A melír és ez utóbbi ára sacc/kb mennyi?


10:01 -es, ha elkészül a lila melíred, esetleg küldesz majd egy képet e-mailben, kíváncsi vagyok :)


Köszi a válaszokat

2010. szept. 9. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
A melír nem divat már.Most a természetes a divat.Minnél természetesebb vagy annál jobb.A festés csak roncsolja a hajat.
2010. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon divatos lehetek midenféle plasztika és (egyelőre) eredeti hajszínnel :P még az egóm is megnő a végén tudván, hogy divatos vagyok hihi :D /nem ez nem cinizmus volt :D /
2010. szept. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!