Hajnovesztes hazilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Igen tudom nincsenek csodaszerek, de hazilag tudtok valamit ajanlani ami serkentheti a hajnovekedest?

Ricinust hasznalok.

Soreleszto tablettat is szedek.

Valamit tudtok meg amit erdemes lenne kiprobalni?

Koszonon szepen🙂


2020. ápr. 18. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A sörélesztő nagyon nagyon jó!!:)) a ricinus nekem nem vált be,most kávéval öblítem le minden mosás után(érdekes,amúgy szőke vagyok de nem sötétítette),ettől rengeteget nőtt!! És még annyi,hogy most csak szilikonmentes,gyógynövényes sampont használok(schauma),és utána bármilyen pakolást,vagy balzsamot rajtahagyok fél órára. Nekem most elég gyorsan nől,már a hátam közepéig ér

Remélem segítettem!♡♡

2020. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia koszonom szepen aranyos vagy.:)

En nem kaveval oblitem hanem koffeines samponnal mosom aztan balzsam aztan koffeines hajszeszt rakok ra :)

Remelem nekem is befog valni a soreleszto, direkt a jobb minosegut is vettem es mar lassan 1 honapja szedem🙂

2020. ápr. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!