Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínem legyen, ha...

Milyen hajszínem legyen, ha komoly felnőttes és nőies hatást akarok elérni? Mutassatok árnyalatot is linken légyszi! 24 vagyok amúgy.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 09:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ez pl. olyan hatást kelt szerintem, amiről írsz: [link]

De lehet, hogy ez neked nem állna jól, szerintem inkább a frizurán múlik, az öltözködéseden, de leginkább a személyiségeden.

2020. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha komoly, felnőttes hatás a cél nem a külsőddel kellene kezdened. Nem érdemes senkiért sem változni, csak magad miatt. Ha az a célod, hogy őt lenyűgőzd, az nagyon gyerekes. És ezzel meg még kevésbé éred el a célodat.


Ha nem írod oda, hogy 24 vagy kb 16nak tippeltelek volna a válaszaid alapján. Szerintem ezen gondolkodj el.

2020. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy írsz már az is gyerekes és felszínes. Ha nőies akarsz lenni, akkor kezdj el nőként viselkedni, hagyd abbba a játszmázást és a másoknak való megfelelést. Próbáld meg megtalálni a saját stílusodat, ne pedig mások alapján kategorizáld magad.
2020. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!