Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tartós hajfestéket...

Milyen tartós hajfestéket vegyek ha lila szint akarok elérni?

Figyelt kérdés
Eddig a Color XXL Wild Lights Violettet használtam,de ez inkább vöröses-rózsaszínes árnyalatot eredményez és 1 hónap után már nagyon fakó színe van.Mit ajánlotok?
2010. febr. 27. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna az xxl hajfestékek azért olcsóbbak, mert nem túl jó minőségűek:S

Ha sötét a hajad: brillance luminance ultraviola, asszem 860-as árnyalat

de amúgy a vörös és lila árnyalatok veszítenek leghamarabb színükből, szóval kell 2-3 festés legalább, hogy szép legyen

esetleg Palette Deluxe padlizsán - 880...bár ez egy kicsit sötét

2010. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Találtam a neten egy oldalt, ahol extrém hajszínezőket árulnak, de nem tudom, hogy milyen, mert én nem próbáltam

[link]


De amúgy fordászkellékesnél keverőszínként árulnak ilyen színeket, fordrászhajfestéket sem nehezebb felkenni, mint a boltit és tartósabb lesz az eredmény.

2010. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat : )
2010. febr. 27. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
én nekem van egy szép lila tincsem,leszőkítettem,és Jeans color lila színezőt használok rá,na az igazán lila! :)))
2010. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
haircoholixról ne rendeljetek! átverés.
2010. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Milyen lila ? Lila mint sima lila amiről így nagyjábol senki megnem mondaná hogy lila , de Te tudod és örülsz neki , vagy az a nagyon igazi lila ? : ) Mert attól függ ...

Nekem volt piros hajam , lehidrogéneztem , befestettem ilyan vattacukor lilára :D nagyon imádtam , de aztán másodszorra véletlenül viola lila festéket vettem , de előtte mégegyszer lehidrogéneztem a lilát , csak az a baj hogy a viola nagyon hamar kifakult : ( sajnos extrém szinekben festékek nemigen vannak , csak hajszínezők . Pont most voltam fodrászhoz , hogy akkor próbálkozzanak a mester kezek , de alig látszik hogy ez lila , olyan mintha fekete lenne ... nagyon boldog vagyok , kezdhetem előről megint a hidrogénezgetést . Amúgy , gondolom most az a kérdés merűl fel bennetek , hogy milyen seprű lehet a hajam ... :D de nem ! "többmint" vállig érő épp és egészséges hajam van :D jólbírja angyalom :D

2011. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!