Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna (nem festett)...

Középbarna (nem festett) hajszínt a vörös hajszínező megfogja?

Figyelt kérdés

Természetes vörös hajszínt szeretnék (vagy ahhoz hasonlót), de nem tudom, hogy megfogná a hajszínező, (hajfestéket nem merem kipróbálni) illetve a végeredmény milyen lenne.

Bármiféle tippet, tapasztalatot, illetve hajszínező márkát (+árnyalatot) szívesen várok (elsősorban DM-ben beszerezhetőt)



2020. ápr. 22. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

egyik barátnőm a szintén középbarna haját szokta vörösre színezni és bár nem lesz nagyon intenzív színe, de befogja és egy szép vöröses árnyalatot ad

egyszer próbált sötétebb színt, akkor rendesen megfogta és teljesen vörös lett (aztán persze kikopott)

drogériás hajszínezőt használ, de nem tudom pontosan melyiket

2020. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb ugyanezt szeretném, bár én inkább tartós hajfestéken gondolkozom. Ha találsz valamit kérlek írd ki!
2020. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!