Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki minoxidilt?...

Használ valaki minoxidilt? Milyen eredménye van? És mióta csinálja?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 12:43
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én használok, 3 hónapja. 'Áll' szakállam volt, nem teljesen a peremtől, kicsivel feljebbtől, de szerettem volna ha oldalt az arcomon is dúsulna. Sokat nézelődtem és olvasgattam mire meg mertem rendelni.

Magyar weboldalról rendeltem, 4400 körül van egy üveg ami 1 hónapra elég, első körben csak 2 üveggel mertem venni. Ezen kívül egy másik oldalról rendeltem 10.000 mcg biotin tablettát is, mert olvastam, hogy az is segít.

Szép eredményt értem el a 2 hónap alatt, de biztos vagyok benne, hogy a biotin is sokat segített rajta.

Azóta rendeltem még két üveggel ugyanonnan, most tartok a 3. végén és igazából a jelenlegi állással is elégedett vagyok, de szerintem veszek még pár havit hátha sűrűsödik egy kicsit. Külföldről JÓVAL olcsóbban be lehet szerezni, ahogy néztem a fél havi adag ilyen 10-15k körül van szállítással együtt, míg itthon annyiért 3-4 havit kapsz csak.

Próbaként 2 havi szerintem belefér az itthoni oldalról is (szakallnovesztes.hu), de hosszú távon mindenképp megéri külföldről beszerezni.

A biotint mindenképp ajánlom mellé, megerősíti a szőröket, de arra figyelj, hogy a biotin az egész testen, nem csak az arcon. Én két hónapig szedtem napi 1 tabit a 10k mcg-ből, de a kezemen is jobban meglátszott a szőr és a mellkasomon is, szóval most azzal leálltam. Maradt a minoxidil, így lassabb a haladás, de azért sűrűsödik.

Dermarollert az első két hónapban használtam, most hosszabb a szőr és nem éri el teljesen az arcbőrömet, így hagytam azt is.

Ha türelmes vagy és betartod a napi 2x1ml és még biotint is használsz mellé, akkor biztos a siker, csak ki kell várni!

Sok sikert!

2020. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

*Javítás:

Nem fél havi, hanem fél éves adag

2020. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!