Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi haj kopaszodás?

Férfi haj kopaszodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintem meg fogok őrülni.

20 éves vagyok és kopaszodok, ez valami őrület. Olvastam olyat hogy ez a kopaszodás 95% androgén típusú, vagyis genetikai eredetű. És az apám is kopaszodott 30-40 évesen és egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Azt még tudni kell, hogy elképesztően korpás a hajam, próbálom eltűntetni, esetleg valaki tudja hogy még mit lehetne? Lehetséges hogy ha megszűnik a korpásodás akkor megint elkezd nőni a hajam, vagy egyszerűen adjam fel és nyírjakozzak kopaszra? (Sajnos a hajbeültetés most lehetetlen.) bármilyen tanácsot NAGYON szívesen meghallgatok.



2020. ápr. 24. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Borotva, és ne stresszelj ezen tovább. Jobb megoldás nincs, saját tapasztalatból mondom.
2020. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 22 éves koromtól másfél év leforgása alatt teljesen megváltozott a hajkoronám. Mikiegeresen ritkult de csak a fejtetőn, ahogy édesapámnak is. Oldalt és hátul dúsabb. Körülbelül fél éve lett olyan érzésm, hogy legszivesebben leborotválnám és késsz. Meg is történt nem rég. Nem bántam meg, volt akinek furcsa volt elsőre. A csaj ismerőseim nagyrésze dicsérte. De elsősorban nekem kényelmesebb és sokkal jobb érzés tisztafejjel megjelennem és ápoltan mint egy félig meddig kihulott ízléstelen frizurával. Fogadd el vagy ha gondolod menny el transzplantációra ahol kiszedik a hajhagymáidat a potenciálisan termékeny részről a fejeden. Majd fél vagy egy év múlva jó eséllyel kinől ott is ahová beültették. Mind kettőhöz fel fog kellened készülni minimum lelkileg.
2020. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!