Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj esetén a haj súlya...

Hosszú haj esetén a haj súlya miatt elkezdhet kopaszodni valaki? Elkezdhet ritkulni emiatt a haj homlok tájékon? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Hosszú haj esetén a haj súlya miatt elkezdhet az embernek "felfutni" a homlokvonala? Mit lehet tenni ez ellen? Hogyan hordja az ember a hajat, hogy ez a folyamat megálljon?

2020. febr. 20. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Semmi köze a hosszú hajhoz, hogy kopaszodsz vagy sem. A kopaszodás fő oka, hogy a hajhagymák elhalnak, így nem képes új hajszálakat termelni. Ha rövid hajad lenne, akkor is kopaszodnál ha a hajhagymáid a végét járják.
2020. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fodrászom azt mondta, hogy a napi szinten (erősen) hátra fogott haj miatt tényleg ritkulhat.


Azt nem hiszem, hogy a haj hossza ezt befolyásolná.

2020. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak mert a fodraszom még pár hónapja azt mondta, hogy mivel hosszú erősszálú és sok hajam van ezért a súlya miatt elkezdhet idővel felfutni a homlokom. Én nem teljesen tartom ezt releváns információnak de azért eléggé megijedtem. Ez is butaság akkor? Olyat én is hallottam már, hogy a sok erős copfba fogás miatt elkezdhet ritkulni, de a fodrászom konkrétan a haj hosszúsága miatti súlyról beszélt. Vélemény?

21/F amúgy.

2020. febr. 21. 07:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Meddig ér a hajad? Szerintem ha hullani fog a hajad az nem a súlyától lesz...
2020. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a hátam közepe fölöt egy 10 centivel ér véget. Magyarán bőven a vállam alá ér, de a hátam közepét nem éri el.
2020. febr. 21. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Fodrászod hülyeséget mondott. Gondolj bele. Ha a hosszú haj kopaszodást okozna, minden nő akinek hosszú haja van kopasz lenne. Hajhagymák elhalása okozza a kopaszodást, és férfiak esetében a genetika.
2020. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez butasag:)

Nekem combig ero, baromi eros szalu hajam van. Sokszor van fonatva (fodrasz altal), semmi baja. Pedig nem most nott meg 😂

Ne aggodj, a sulya miatti legnagyobb gondom a fejfajas, de az is csak amikor mar tobb napos zsiros.

Szerintem is inkabb genetika kerdese a hajhullas, nem hossz/vastagsag.

2020. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!