Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Cating Creme Gloss...

Loreal Cating Creme Gloss 1010 Marcipán hajfestékrôl írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Az elért árnyalatokra lennèk kivàncsi!

Mennyire világosít?


Köszönöm!!!!!



2020. ápr. 25. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetes középszőke hajtövemet képes volt felvilágosítani de ennél sötétebb kiinduló színt nem javaslok. Amúgy a casting szőkéi mind nagyon szépek.
2020. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Casting Creme hajszínező, nem hajfesték.


Én a már szőkített hajamon szoktam használni, hogy felfrissítsem vele a színt.

2020. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem is szôkített, kicsit vilàgosabb mint szeretnèm, Loreal 1013 Excellencevel van festve, alapszínem vilàgosbarna.


Kedves utolsò hozzàszòlò, a tövèn is világosít azèrt kicsit, vagy csak a már szôkített rèszt frissíti fel?

Persze tudom függ az eredeti alapszíntôl.

Nekem vilàgosbarna.

2020. ápr. 25. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az összes világosszőke castingot használtam már (azt hiszem 3 árnyalat van). Kb mindegyiknek ugyan olyan lesz a végeredménye. Kicsit aranyszőke tő. De amúgy nem rossz festék. Nekem kicsit túl sárga. De világosít, igen.
2020. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindenkinek!


Igen, az Excellence 10.13 is kicsit vöröses, sárgás.

Elôtte az Excellence 9.1- el volt festve, az hamvas lett, de kicsit sötèt.

Egyedül a Prodigy hamvas szôkèje volt jò, se nem sötèt, se nem tùl vilàgos ès szèp hamvas, de nem szürke. Sajnos azòta sem talàlom az igazit:(

Most ezen a Casting Mandulàn gondolkodom... hátha.

2020. ápr. 25. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondom, az én ízlésemnek túl sárgás volt a töve tőle. De ha téged nem zavar, akkor jó lesz. Szerintem nem valami erős festék, azért nem szívja hamvasra. Nekem a garnierrel lesz nem sárga a töve, meg is kérdezgék már idegenek, hogy mivel van festve. De nekem mondjuk alapból is világos a hajam, kb 8as.
2020. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Szerintem teszek egy pròbát. Holnap megrendelem.


Garnierbôl melyik vàlt be, ha nem titok?!:)

Eddig csak Lorealban mertem gondolkodni, de most màr kíváncsi vagyok:)

2020. ápr. 25. 23:12
 8/8 A kérdező kommentje:

Hátha valakit èrdekel az eredmèny:

A kiindulò színt már

fentebb leírtam.

Az vègredmèny nagyon hasonlò lett mint a dobozon. Szinte majdnem ugyanolyan.

A tövèt is nagyon szèpen kiszívta.

Nem lett szürkès, sem kèkesszürkès. Kicsit vilàgosabb lett mint vàrtam. Egy icipici rezes beütèse van, de tènyleg csak egy minimàlis, így nem kimondottan hamvas, de mègse sárga. Egèsz termèszetes.

2020. máj. 25. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!