Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok otthon hajat...

Hogyan tudok otthon hajat festeni? Szoke!

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsi az ekezetek nelkuli irasert de angol billentyuzetem van (parszor megszoltak hogy nem hasznalok ekezetet, gondoltam most tisztatnam az elejen)


A lenyegbe belecsapba, a fodraszom itthon festette volna be a hajamat (rokonom) es en megvettem a kellekeket hozza egy fodraszkellekesben.

Barna hajam van (se nem sotet se nem vilagos, inkabb a ketto kozott)

De mivel eleg kedvesen atvert a csajszi, ezert anyukam festene be a hajamat de nem talaltam semmi olyan videot ami segitene ezert titeket kerlek meg arra hogy segitsetek legyszi.

Amiket vettem:

-Stella vitacolor szokitopor (100g)

-2 db 6%-os hidrogenperoxidot (kallos)

-2 db 10.1-es szoke hajfesteket


Hogyan kene kikevernem ezeket? Meg hany percet kene varnom a szokitovel hogy kiszokitse a hajamat de ne egjen le? Es a hajfestekkel hany percet kene varnom?

A szokitot lemosom, utana be kell szaritanom a hajamat vagy a vizes hajra vigyem fel a hajfesteket?


A lenovest kell megfestenem annyira nagy hogy ha felkotom rendesen a hajamat lofarokba akkor csak a “lofarkam” szoke a fejem teteje barna


Kerlek segitsetek :(

Valaszokat elore is koszonom, a hasznos valaszokert kapjatok a zoldpacsit 🥰



2020. ápr. 26. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hátezt a nővérem tudná ő nagy dögös csaj,mindig festi ő is ,,de mindjárt válaszolnak neked ne féjjél.
2020. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Hasonló "gondjaim" voltak. 12%-os hidrogén kellene. Azt kell összekeverni a szőkítőporral és csak a lenövésre kenni. Minimum 25 perc, de inkább 35, mire leszívja szőkére. Ha nem kenitek elég gyorsan, nagy színbeli eltérések lesznek (fehértől a narancsig) és benne van a pakliban, hogy a már szőkített részre is jut, amitől az sprőd, töredezett lesz. Majd alaposan ki kell mosni és utána kell kb. 4,5%-os hidrogént keverni a festékhez, amivel először szintén a haj tövét kell festeni, majd kb 20 perc múlva a többit is.

Én inkább kerestem másik fodrászt. Így sem lett tökéletes...

2020. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Brad Mondo csinál olyan videókat ahol reagál hajszőkítésekre, ad tippeket. Ő egy amerikai fodrász ha tudsz angolul akár egy kicsit is akkor érdemes lecsekkolnod.


Többet nem tudok segíteni, 2 hete szőkítettem a hajam, minden elrontható dolgot elrontottam :).

2020. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!