Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú fiú vagyok. Be...

Hosszú hajú fiú vagyok. Be szeretnék festeni elöl egy tincset kékre, zöldre vagy pirosra. Otthon csináljam, vagy menjek el fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Nem fognak kinevetni, hogy ha csak egy tincset akarok? :D Még nem döntöttem el, hogy milyen szín legyen. Kezd unalmas lenni a hosszú haj, de semmi pénzért nem vágatnám le. Illetve tudtok ajánlani pesten fodrászt, akinek van ehhez tehetsége? Köszi :)
2018. jan. 22. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jobb ha fodrászra bízod,mert ha elrontod akkor biztosan ki nevetnek majd.
2018. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen színű a hajad. Ha szőkés vagy akkor otthon rácsapod a festéket azt csá de ha annál sötétebb, akkor először ki kell világosítani a hajat mert másképp nem fogja be a színező. Ahhoz pedig jobb a fodrász.
2018. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, bocsi kihagytam, sötétbarna a hajam. Akkor fodrász lesz! Köszi a válaszokat
2018. jan. 22. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!