Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakállnövesztés tinédzserként?

Szakállnövesztés tinédzserként?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves srác vagyok

Az a helyzet hogy már 1-1,5éve ugymond van bajszom de nagyon gyér alig látni csak közelről

Rendeltem Kirkland Minoxidil-t 5%os 3havi adag, meg egy doboz biotint, meg ilyen simító szerkezetet,

A kérdésem az lenne hogy ezzel megtudodom e rendesen növeszteni a szakálla?



2020. ápr. 27. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ettől biztosan dús mikulásszakállad lesz.
2020. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2020. ápr. 27. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
teenagerkent ne akarj szakallat, am meg genetika, van akinek 30 evesen sincs, es megsugom amig ritka addig eleg igenytelen szoval felejsd el...
2020. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább semmi se legyen, mint gyér. Borotválkozz rendesen és türelem.
2020. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Megveszem mivel 90napos visszafizetési garancia van rájuk 20ezer összesen

Ha nem sikerül akkor visszakuldik a penzt

2020. ápr. 27. 17:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem a mai 16 évesek már nem ilyen naívak...
2020. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem vágom, miért?
2020. ápr. 27. 17:33
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

I. Biztos visszakuldik a penzt xddd



II. A szakall nem meno 50 alatt.

2020. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg ne akarj már szakállat,nekem lányként egyáltalán nem tetszik,de egy 16 éves fiún egyenesen gáz lenne
2020. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én megértem a problémádat, 21 vagyok, és a bajszom nő ritkásan, azon kívül semmi. Apámnak sincs oldalt semmilyen arcszőrzete, csak körszakálla, nagyapám is ugyanígy volt, sajnos ilyen a genetika. Nálam jobban senki se vágyik szakállra, de azt javaslom, hogy várj 10 évet, mert kb. addigra alakul ki a végleges arcszőrzet. Ha akkor se lesz jó, akkor 4 választásod van: szakállbeültetés több százezer ft-ért, minoxidil, megnöveszted, akármilyen rosszul áll, vagy rendszeresen borotválkozol. Én már lemondtam mindenről, a beültetésen látszik szerintem, hogy nem természetes, a minoxidiltől meg gyorsabb szívverés alakulhat ki, ami nem éppen egészséges. De szerintem egy 30 éves koromra lesz egy vállalható bajszom, legutóbb 1 évig növesztettem, a végére egész jól nézett ki.
2020. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!