Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti bevállalnátok, hogy 1 évig...

Ti bevállalnátok, hogy 1 évig nem vágjátok le a hajatokat és nem borotválkoztok?

Figyelt kérdés
Illetve érhet hátrányos megkülönbötetés pl. vizsgákon, ha úgy nézek ki, mint egy hajléktalan?

2018. dec. 9. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már miért néznél úgy ki, mint egy hajléktalan...? A hosszú haj és az arcszőrzet simán összefér a legmagasabb fokú ápoltsággal is (kivéve talán, amikor a szájra göndörödik az arcszőrzet bizonyos része s ez evésnél bekavar, de még az sem tud hajléktalan kinézetet adni, ha ápolod magad).
2018. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van az a pénz.
2018. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallalnám, nőként, csak a strandon kellene szörfruhában lennem. :D N
2018. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Simán. Attól hogy nem vágom le, igazítani lehet rajta ami előny, mert ha jól megvan igazítva ami ki is néz valahogy akkor akár jobb külsőt is adhat. De ha abszolút nem lenne szabad hozzányúlni a mosáson kívül akkor kegyetlenül néz ki még úgy is a hosszú haj, meg a szakáll.
2018. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hajvágás nélkül simán ellennék, úgyis évente kb 2x megyek csak fodrászhoz. :D A szőrtelenítést viszont szerintem nem. Engem zavar a szőr, és mivel epilálok, úgy vagyok vele, hogy télen 2 hetente legalább megcsinálom, mert akkor kisebb a szőr, és hamarabb végzek vele.
2018. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
A hajvágás nélküliséget már párszor megtettem, a szőrtelenítőset nem mert zavar a szőr.
2018. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 jpeter1 ***** válasza:
Én megtettem,hogy három évig nem vágattam a szakállamat. Egészen a derekam vonaláig lenőtt. Annyit tettem csak vele,hogy évenként az alját egyenesre vágtam. A hajamat pedig már kb 15 éve nem vágatom. Az meg bőven térd alá ér.
2018. dec. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a hajnövesztést még vállalnám is, de a szakáll egy idő után nagyon viszket és szúr
2018. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem
2018. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!