Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keresek valami jó hajgöndörítő...

Keresek valami jó hajgöndörítőt, ami szép és tartós hullánokat csinál teljesen egyenes, vékonyszálú hajjal? Csak olyan érdekel, amivel volt már tapasztalat!

Figyelt kérdés
Konkrét márkát és típust irjatok légyszi!

2020. ápr. 29. 14:26
 1/4 A kérdező kommentje:
*hajban
2020. ápr. 29. 14:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a magic hair hajgondoritot próbáld ki :)
2020. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltad te vagy ismerősöd?:) Eddig a Remington auto curler-el szemeztem,de gondoltam megkérdezem itt,hátha van valakinek valami pozitíclv tapasztalata valamelyikkel.😄
2020. ápr. 29. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezője a hajam a tiédnek, annyira vastag szálú és sok hogy a súly miatt pillanatok alatt kilogja az összes loknit magából.

Nekem van magic hair, ez se az a hű de tartós, de tovább bírja mint a régi babylissem.

A remington is jó szerintem, én is nézegettem, ezt a magicet ajándékba kaptam, így már nem vettem másikat.

2020. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!