Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szedjem ki a hajambol a...

Hogy szedjem ki a hajambol a voros arnyalatot?

Figyelt kérdés
Fekete hajbol inditottam, eloszor nagyon elenk voros volt a hajam mostmar inkabb narancssargas, szepen ereszti ki a szint de nagyon lassan, eddig 2 szer szokitettem 12 oxival, es 1 szer 9 es oxival, a hajam szep allapotban van nem torik nem szakad semmi, 3 szor lett ra rakva platina szoke hajfestek de alig mozditjak a szint rola, hamvasito samponnal mosom es tobb ideig hagyom rajta a hamvasito sampont hatha segit de egyszeruen nem birok szabadulni ettol a narancsos voroses arnyalattol, mit tehetnek hogy eltunjon belole? Szoke haj a cel. 2 3 hete kezdtem a szokitest es a festest. Milyen hajfestek szedne ki a voroses arnyalatot? Mar probaltam hajfestek eltavolitot is a feketen meg az elejen es az nem valik be a hajamon megse mozditja rola a szint.

2020. ápr. 29. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kép?


Az oxy mellé raktál szőkítőport is?


szőkíteni kell, nem szőke hajfestéket tenni rá

Lehetőség szerint valami krém és nem poros szőkítőt és utána toner


hamvasító samponnal nem érsz el semmit a 12% helyett meg elég a 9% - rohadt sokat kell rá kenni és nedvesen tartani pl. zacskót rakni rá


de én a helyedben inkább rábíznám egy fodrászra

2020. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a fekete ugye jól értettem, festék? milyen az eredeti hajszín?
2020. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 igen szokitoporral hasznaltam az oxit, probaltam venni tonert de amit neztem (wella toner) nem kaphato az orszagban😞, esetleg tudnal nekem ajanlani valamilyen masik markaju tonert?
2020. ápr. 30. 00:13
 4/12 A kérdező kommentje:
2 igen festett fekete volt a hajam es az eredeti hajszinem homokbarna
2020. ápr. 30. 00:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez bevallt:

[link]

2020. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5, ha rákeni ezt a hajára 3 szőkítés és számtalan hajfestés után, akkor le is borotválhatja utána


kérdező, kép? arcod takard ki!

mivel festetted a feketét?

2020. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5/6 mar probaltam nagyon sokszor engedi a szint de nagyon keveset,

6/6 sajna nem tudok kepet csatolni, palette color shampoojat hasznaltam es hiaba hajszinezo sampont, nem ereszti el a szint csak nagyon nehezen

2020. ápr. 30. 00:55
 8/12 anonim ***** válasza:

azt ne mondd, hogy még az 5-ös savfürdős módszerét is kipróbáltad...juj...


[link] ide tegyél fel képet és linkeld be! Anélkül nem lehet tanácsolni semmit

2020. ápr. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a „ savfurdo“ valojaban c vitamin joreszt, es azert gyanitom kimeletesebb a hajhoz, mint az oxys szokites🤔🙄
2020. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

C vitamin szerinted mi? Sav

Nem, pont, hogy nem kímélezesebb

2020. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!