Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hány éves kortól engednétek...

Ti hány éves kortól engednétek meg a lányotoknak, hogy kiszőkítse a haját? Iskolában egyáltalán a tanárok hogy viszonyulnak ehhez?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

A szőkítést 16 körül. Azt jól meg kell gondolni, mert alaposan tönkre tudja tenni a hajat. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy a haj az csak haj, majd megnő/lenő/kinő. Egy jó fodrászt kell keresni hozzá, nem valami kontárt.

Iskola válogatja, hogy ki mit szól, el tudom képzelni, hogy van olyan vallásos hely, ahol azért is szólnak, ha barnából szőke merészel lenni a kislány... De nem gondolom, hogy középiskolában foglalkozni kellene ezzel, nincs beleszólásuk. Én egy átlagos középiskolába jártam annak idején, ott volt mindenféle (kék, rózsaszín, zöld stb) hajszín és nem szóltak senkinek, sőt még meg is dicsérték néha.

2020. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

23 vagyok, nekem 5.ben lett szőke melíor a hajam, soha egy szót nem szólt érte senki. Aztán egészen gimi vegéig festetve volt, természetes árnyalatokra. 12.ben ombre festés volt, azóta pedig semmim.

Tényleg soha 1 megjegyzést sem kaptam. Talán ha egyházi suliba jár akkor olvassátok el a szabályzatot, máshol szerintem nem foglalkoznak ilyenekkel.

2020. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16 évesen lettem szőke, - na, de nem a legdurvább platina, hanem kis természetes középszőke, ami olyan természetes a tónusaimhoz, mintha így nőne ki a fejemből.

Már lassan 5 éve tartom ezt a színt. Megfelelő ápolással nem roncsolódik, pedig az én hajam eredetileg majdnem fekete.

A tanárok nem szóltak hozzá semmi negatívat, minden bizonnyal láttak már ennél durvább átalakulásokat is. Néhányan meg is dicsérték, hogy milyen jól áll.

2020. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
16, a fodrászok általában onnantól vállalnak festést/szőkítést. Normál suliban ha természetes színekre festi az ember a haját, azért nem szólnak. Én már sok éve érettségiztem de már nekünk se szóltak a sima barna-szőke-vörös-fekete hajfestésért.
2020. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekünk általánosban nem engedték, onnantól meg nem szóltak semmmiért
2020. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attól függ hogy melyik iskolában mit engednek. Ha nincs benne a szabályzatban ilyesmi akkor nem lehet vele bajuk.
2020. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!