Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ehhez a típusú testalkathoz...

Ehhez a típusú testalkathoz milyen fazonú ruhák állnak jól?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan az alkatom mint Darai Andreának.

Tehát vékony derék, hosszú végtagok, szélesebb váll, a mellem valamivel azért kissebb, így inkább sportosabb hatást kelt. Arra lennék kíváncsi, hogyan lehetne optikailag nõiesíteni rajta.


2018. febr. 23. 17:42
 1/6 A kérdező kommentje:

*Mármint az alakomon a ruhák segítségével.

Egyébként 170 centi vagyok és 50 kiló.

2018. febr. 23. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, nagyon szexis, semmi segge nincs, sem combja.


Amúgy oszlop alkat - írd be, nekem is ilyen az alkatom, csak 55 kiló vagyok mellé.

2018. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Erre szinte minden, tökéletes alak.


Milyen ruhákat keresel konkrétan?


Egyébként nyáriruhák, szoknyák, topok minden mennyiségben, nagyon szépen mutatnak az ilyen törékeny alakon. Nem oszlop, hanem karcsú homokóra.


Például:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A mai divat a karcsú, kismellű nőknek kedvez.

Csodaszép pántnélküli, váll nélküli, hátrészen rafinált dekoltázsú nyáriruhákat lehet kapni.

2018. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%-ra fentebb ne hallgass, szerinte mindenki "oszlop alkat", akinek nem hiányzik a lengőbordája minimum -.-
2018. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elsõ, szóval a kérdést nem felvágásból tettem fel, én is szívesen növesztenék szép popót, combokat, csakhogy (mint egyeseknek a fogyás) az sem olyan egyszerū.

Második: ezek nagyon szép és divatos ruhák, a pánt nélküli topokkal csak annyi a bajom, hogy eléggé kiemelik a széles vállat.

A farmerválasztásnál elõnyösebb lehet a csípõ fazonú?

2018. febr. 23. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Farmer esetén szerintem mindkét fazon (magasderekú és csípő) megfelelő. Attól függ, milyen felsőt szándékozol viselni hozzá.

Viselhetsz csípő fazonút is, mivel neked nem okoz problémát, ha erősít kicsit (nálam emiatt kizárva).

Próbálj fel szerintem több fazont, de egyikkel sem tudnál nagyon mellényúlni (annyi, hogy ne legyen bő a szára)

2018. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!