Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri drágább, pl Uriage,...

Megéri drágább, pl Uriage, Vichy arckrémet használni? Jobb, mint az olcsóbb társaik?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
A Vichy jobb, nekem nagyon bevált, a clinique is jó, az uriaget nem próbáltam.
2020. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Vichy-t nagyon dicsérik, meg az Uriage szemránckrémét is. Nekem mondjuk egy 50 ml-s krém nagyon sokáig kitart így ha elosztod nem is olyan brutál nagy összeg. Eddigi vélemények alapján fiatal bőrre a Vichy slow age, 50+-ra pedig az Apivita queen bee a nyerő. Azt rendelik legtöbben.
2020. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem igen. Sok olcsó krém tele van parfümmel, amit én nagyon nem bírok, mármint a bőröm. De a natúr termékek sem váltak be. Valamiért azok is kiütnek. Pl. mindenmentes samponoktól sebes lett a fejbőröm. Pedig próbáltam többfélét is.

Eddig a Bioderma (ez nem annyira drága) és a Clinique termékei váltak be.

2020. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kezemen nagyon durva ekcéma jelenik meg időről időre. A legtöbb drogériás termékben van parfüm....még az amire azt írják, hogy sensitive. Az Uriage-nak vannak parfümmentes termékei és eddig két krémet használtam tőlük ekcémára, ami bevált. A kis keres tégelyes nagyon masszív krémet és az egyik testápolójukat.

Arcra eddig csak egyet próbáltam és az bevált, viszont vigyázni kell vele, mert hámlasztó hatású.


[link]


Sajnos ebben van parfüm.

2020. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri.

Nekem az uriage termékei nem jöttek be, pedig rengetegen dícsérik, viszont a Vichy phytosolution krémje egy csoda az én problémás bőrömre (miteszeres, zsíros mégis vízhiányos :()

Ha valamelyik termék érdekel, kérdezd meg a gyógyszertárban, hogy tartanak-e belőle tesztert.

2020. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!