Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék egy Vichy "csomagot"...

Szeretnék egy Vichy "csomagot" venni problémás bőrre, de nemtudom, milyen termékeket vegyek, amiket együtt tudok használni. Javaslatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy komplett csomagot veszel, akkor minek mellé más termék is? Mire gondolsz pontosan?


Amúgy biztos, hogy Vichy-t akarsz venni? Egy embert sem ismerek, akinek hosszú távon bevált volna, ráadásul drága is.

2011. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem a csomag mellé, hanem a csomagba. tehát milyen termékeket válogassak össze?

nemtudom milyet vegyek, a vichy elég jónak tűnik.. tudsz valamit ajánlani?

2011. febr. 27. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vichy mélytisztító gél problémás bőrre

Vichy Normaderm tisztító tonik problémás bőrre

Vichy Normadern hidratáló krém nonstop mattító hatással VAGY Nordmaderm Tri-Activ hidratáló arckrém problémás bőrre.


Ezen felül van kifejezetten éjszakai arckrém is problémás bőrre.


Amúgy a La-roche-posay Effaclar termékcsaládja és a Bioderma Sébium termékcsaládja is problémás bőrre van.


A gyógyszertáros azt mondta, ez a két utóbbi azért jobb mint a Vichy, mert dermokozmetikai termékek, vagyis kicsit hajlanak a bőrgyógyászati termékek felé. A probléma okát próbálják megszüntetni és nemcsak látszólag megszüntetni azt.


Persze, lehet, hogy neked beválik, azt sose lehet előre tudni. Bőrgyógyászoknál és néha gyógyszertárakban is ki lehet fogni ingyenes termékmintákat, esetleg érdeklődj néhány helyen.


Amúgy nemcsak ezek a termékek léteznek. Jók még az Avéne termékek is.


Ezen az oldalon van néhány vélemény a Vichyről. Az összetevőket is kiírja részletesen és azt is, hogy melyik mennyire jó vagy rossz.

Más krémeket is be tudsz írni a keresőbe.

2011. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, kihagytam a linket...


[link]

2011. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En vettem normaderm gelt, tonikot es kremet semmit nem csinalt es nagyon draga.De nem tudtam nyugodni mig ki nem probaltam .
2011. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!