Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajat szeretnék sötétbarná...

Kék hajat szeretnék sötétbarnából! Hogy fogjak bele?

Figyelt kérdés
Vettem egy szőkítőt (Garnier Color Naturals E0), de még el se kezdtem, mert semmi ötletem nincs, hogy mit csináljak. Ugye fodrászat annyira nem jöhet szóba, hiszen jelenleg karantén van, de épp ezért szeretnék olyan hajat, mint a kék, mert senki nem fogja látni.

2020. máj. 1. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább úgy, hogy felveszed a telefont, és időpontot kérsz a fodrászodtól.
2020. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem tudod hogy kell csinálni, akkor egyáltalán ne kezdj bele. a szőkítő nem játék, megsértheted magad vele. inkább várd meg amíg a fodrászod kinyit.
2020. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne használj dobozos szőkítőt, nem tudhatod milyen erős oxi van benne, csak leégeted vele a hajadat, meg a fejbőrödet. Hogyha nem értesz hozzá, inkább ne csináld magadnak, mert tönkreteszed a hajadat.
2020. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Engem az annyira nem zavar, max ha beüt a baj, letolom nullással😂😂

Igen, egyébként lány vagyok.

2020. máj. 2. 00:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, ha letolod a hajad, akkor ha nagyon be akarod festeni, azt ajánlom előbb csak egy tincsen próbáld ki, ne egyből az egész hajadon. Meg én fodraszkellekesből rendelnék port meg valami gyenge oxit.
2020. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, de az egy dolog, hogy milyen lesz a hajad.

A másik meg, hogy nem gyullad-e be a fejbőröd vagy nem lesz-e allergiás reakciód attól, amit óvatlanul és hozzáértés nélkül magadra kensz.

2020. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Fodrászhoz most is lehet menni.
2020. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!