Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok használtok arc epilátort?

Lányok használtok arc epilátort?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, mindenhol kijutott a nem kivanatos szőrből, az arcom oldalan is bőven.

Nem, nem csak a napon csillag a kis pihe,hanem ha jó fényben nézem teljesen barna és néhol már hosszabb is, fusztráló ha fel van kötve a hajam, hogy ezt más is látja, illetve az alapozot se lehet rá szépen felvinni.

Egyszer egy hónapja a legszélét leszedte a kozmetikus gyantával de őszintén nem igazán szeretnék ezért kéthetente oda járni.

Az epilátor más területeken is bevált.

Arcon is hozzászokik a bőr egy idő után?

Jó ötlet? Nektek mi vált be?



2020. máj. 3. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Hideggyanta csík. Otthon is meg tudod csinalni, nem veszélyes, nem égeted meg magad.

Én Veet-et használok, van kifejezetten arcra.

2020. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostmar csak hetente egyszer epilalom az arcomrol a suru vastagszalu szort. 10 eve hagytam abba a fogamzasgatlot. Akkoriban ketnaponta nott 3-5 mm-t. Azota epilalom rendszeresen ,akkoriban ketnaponta!!!


Nem latszik semmi epilalas utan. Himalajasos vizzel kenem elotte utana. Szaradas utan utana lemosom es kenem a szokasos seavajjal.


Szoval epilaljad. Elmulik hamar a borpir. Eloszor csinald estenkent. Reggelre tuti jo lesz.

2020. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem marad az a kis borotvapenge.


Van arcepilátorom, de csak a bajuszrész kb. fél óráig tartott, és nekem ott annyira érzékeny a bőr, hogy fél percenként tüsszögtem. Plusz alig akarta leszedni, pedig nekem is sötét, erősebb, mint a pihe.


Az arcomon is fájt. Plusz össze kell hangolnom a hámlasztással, különben letépi a bőrömet, mint a gyanta.

2020. máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem szerintem ennél egy picit elfogadóbb a bőrőm:)

Utolsó, de akkor neked sem erősödött az epilátortól és a bortovapengétől sem?

2020. máj. 4. 13:41
 5/7 anonim válasza:
Braunn arcepilátorom van. Viszonylag kíméletes, de nem hozta amit ígért, hogy négy hétig kitart a szőrtelenség. Pl. 3 napja epiláltam vele a bajszom és már kezd kinőni... bár nekem is elég erős a szőrzetem. ÉS amit a legjobban utálok benne hogy baromi gyorsan merül benne az elem. 2-3 használat után cserélni kell. Nekem az Eveline szőrtelenítőkrém vált be jobban. Igaz ez se tartósabb de legalább nem kell annyit pepecselni vele.
2020. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem vezetékes? Az elemet csak feltölteni kell vagy folyamatosan újat venni?
2020. jún. 1. 18:24
 7/7 anonim válasza:
Nem, elemes. Lehet feltöltőset is venni. De az is kb. + 5000.
2020. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!