Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ közületek bárki is...

Használ közületek bárki is hajpúdert, hajsminket, hogy dúsabbnak látszódjon a haja (azaz eltakarjon kopaszodó területeket a fejtetőn például)?

Figyelt kérdés
Tehát használtok-e hajpúdert? Ha igen, milyen márkájút, ami Nektek bevált? Használtok hozzá hajspray-t, és ha igen ebből is milyen márkát? Nem szokták észrevenni mások, hogy "valami nem stimmel"? Bevalljátok, hogy ilyet használtok (pl. annak aki előtte "kopaszodva" ismert Benneteket, majd hirtelen látja, hogy dús a hajatok)?

2020. máj. 3. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, nőknek vagy férfiaknak szól-e, én nő vagyok, és használok. Aliexpressről rendeltem, noname márka, olyan, mint egy szemhéjpúder, csak van hozzá egy nagyobb puffni.


Bevallanám, ha kérdezné valaki, de nekem a középen lévő választékot kell csak kicsit leütögetni vele, tehát nem tűnik fel.


[link]


Kb ilyesmit kell elképzelni, a választékomat szoktam beszínezni, ettől nem tűnik dúsabbnak.

2020. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Pasi vagyok egyébként. Nálam kicsit jobban látszik a dolog. Ezek a cuccok nem ártalmasak a fejbőrre, vagy úgy általában a szervezetre? Nem károsítják a hajat? Te mióta használod? Bármi mellékhatás? Megbízol az aliexpressz-ben ennyire? :) Bár lehet csak én "fosok" , nehogy valami vegyszeres trugyit kezdjek el használni amivel többet ártok mint használok..nulla tapasztalatom van még ebben. Illetve akkor Neked hajspray-t sem kell hozzá használnod, úgy is tartósan fenn marad, gondolom? Előre is köszi szépen! :)

2020. máj. 3. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Hát én inkább úgy vagyok vele, hogy borotvával "takarom el" a látható kopaszodást. Az vált be a legjobban.
2020. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aliról és ilyen helyekről ne vegyél semmi olyat, amit magadra kensz.
2020. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!