Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hallottam egy olyan módszerről...

Hallottam egy olyan módszerről, hogy ha egy speciális samponnal mosoly hajat, és egy speciális balzsamot használsz és ezt bele is vasalod (hajvasalóval) a hajba az 6 hétig úgy egyenes marad. Mi ennek a samponnak és balzsamnak a neve?

Figyelt kérdés
Csak olyan választ írj ami mögött van tapasztalat! Ne írjatok olyanokat pl, hogy "Jajj ez engem is érdekel!", mert így (ha nem lesz válasz) legalább ki tudom emelni!
2010. júl. 28. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
amíg egyenesíted biztos egyenes marad,de hogy a balzsam tuti ráégne a hajadra az is biztos,utána meg jól kihullana a sérült haj.Én csak ennyit tudok róla
2010. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt hol hallottad? mert ott kéne érdeklődnöd. egyébként szerintem ilyen nincs, ha mégis létezik, iszonyú drága
2010. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy TV-adásban volt szo.. na igen! Am nemrég kaptam egy fülest... kb úgy 38.000 be kerül... Na szép! :/ De ha valaki tud róla valamit akkor írja le, mert a hajvasalaó már tönkre tette a hajam! :(
2010. júl. 28. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Tartós hajegyenesítés...? Azért egy kicsivel olcsóbb... Vagy barátkozz meg egy vasalatlan frizurával.
2010. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És miről szól az a "Tartós hajkiegyenesítés"? (Mert a vasalatlan frizura kizárt, mert rövid hajam van ráadásul még frufrum is! :( )
2010. júl. 28. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, vmi olyasmi, mint amit írtál, lehet ugyanaz, csak ugye nem kell megvenned ezt a drága szart, a töredékét fizeted, meg a munkadíjat, és tuti nem rontják el. :D

A lényege, h egyenes lesz tőle a hajad, ergó nem kell vasalni. :D

2010. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor meddig marad SZÖGEGYENES? :(
2010. júl. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!