Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilator hasznalatakor tenyleg...

Epilator hasznalatakor tenyleg 4 hetig is tart a teljes simasag?

Figyelt kérdés
En epilatort hasznalok, de hogy oszinte legyek meg egy hetig sem tart a teljes simasag. Valamit en csinalok rosszul? (Philips epilatorom van)
2011. jún. 11. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a szőrnövekedéstől függ, nekem 1,5-2 hét, utána lassan kezd látszani. A négy hét sztem egyértelműen kamu.
2011. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1 írta kb 2hét van akinek annyi sem.
2011. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kb 2 hét, de nekem van ahol előbb elkezd már nőni. amúgy szerintem megéri arra két hétre is ,mert tényleg nagyon szép és sima lesz :)
2011. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 hétig is tart. Sőt, sok helyen vissza sem nőtt. Régen nekem is volt egy Philips, olcsóbb fajta. Azzal nekem se tartott sokáig, mert rengeteg csak letört, nem húzta ki. Így olyan, mintha borotválnád. 3 éve vettem egy Braunt 13 ezerért, ez már nagyon jó.
2011. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
de nektek nem lesz szőrbenövéses? és az annyira ronda..
2011. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szőrbenövést én úgy előzöm meg, hogy ha elkezd nőni epilálás után a szőröm, akkor egyszer vagy kétszer leborotválom. Így erősödik annyit, hogy ne befelé menjen és egyenletes is lesz, tehát hosszabb ideig marad meg a simaság epilálás után.
2011. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első voltam :)
2011. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es igy egyaltalan nincs benott szor?
2011. jún. 16. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy egyáltalán, de így megúszm max 3-4 darabbal. Tényleg minimális.
2011. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!