Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb (sötét) kék...

Melyik a legjobb (sötét) kék festék vagy hajszínező?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 10:03
 1/6 Metionin ***** válasza:

Igora a legeslegjobb de nagyon drága.

Alfaparf Revolution true blue - megfizethető és tartós, a kedvencem.

Illetve nekem egy ideje a Schwarzkopf urban metallic sorozatból a sötétkékkel van festve a hajam (a felső 20 centi kb.), ez nagyon sötét kék de nekem ez pont jó. Bár ha nem nagyon szőkére kenik rá akkor fekete lesz, így sok a negatív vélemény is róla.

Minden ilyen festékre igaz, hogy csak világos szőkén lesz szép kék és hogy gyakran kell utánfesteni, mert gyorsan kopik.

Frissítésre a crazy color színezőket használom balzsamba keverve az egész hajra, ez magában is szép de úgy hamar kikopna.

2020. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nekem sajnos nincs leszőkítve a hajam és olyan középbarna színű. Ehek közül mindegyik befogja a hajtövet is, meg a festett részeket? Pl. Alfaaprf és Igora is befogja? Az nem baj, ha picit sötétebb lesz csak fogjon is be...
2020. máj. 7. 05:05
 3/6 Metionin ***** válasza:

Igen, ezek befogják a hajtövet is, ellentétben pl. a szintén Schwarzkopfos electric blue-val, ami a festett részeken nagyon szép de a hajtő az mintha rá se kented volna.

Középbarnán őszintén szólva nem tudom, milyen lesz, a másik Schwarzkopf (az urban metallics) tuti befogja de lehet hogy fekete lesz. A másik 2 már kérdéses, azokhoz írja is hogy szőke hajon működik csak de az alfa pl. megér egy próbát mert nem olyan drága ha nem működik is.

2020. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szuper! :) Most egyelőre vörös a hajam :'D De majd szerintem le lesz picit szőkítve a kékhez, ha már kikopik. Remélem sikerül. De tényleg nagyon zöldre kopik a kék?:/
2020. máj. 7. 18:54
 5/6 Metionin ***** válasza:
Ezek amiket írtam, nem annyira. De eleinte sosem olyan szép, 4-5 átfestés kell neki amíg megfelelő lesz és akkor már nem is kopik olyan zöldre. Minél világosabb alapra teszed, annál kevésbé zöldül majd.
2020. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm^^
2020. máj. 7. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!