Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb hajszínezők?

Legjobb hajszínezők?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok mint pl a Manic Panic. Olyan hajszínek érdekelnek mint pl ebben a videóban :

https://www.youtube.com/watch?v=2slFN32y080



2019. febr. 11. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb a Manic Panic, a legtartósabb a színek is a legjobbak, amiket próbáltam még a Directions, nemrossz de nekem hamarabb kifakul és kicsit kevesebb opció, a Crazy Color meglepően jó és olcsó de szintén nem olyan tartós, az Arctic Fox-al szemeztem de elég megoszlóak a vélemények róla.

Pont olyan színt nem biztos hogy találsz de szinte minden márkának van "semleges" színhigító terméke hogy világosabb/pasztelesebb legyen a szín.

Próbáltam mér a Movie Colors és Jeans Colort de nem olyan jók és a színskála se nagy.

Illetve nem színező de a L'Oreal Majicontrast festékéből a vörös szép élénk vörösre szedi ki a sötétbarna hajam szóval alapnak megéri, van rezes is narancssárga alá.

2019. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. febr. 11. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Directions a legjobb! Én a Cerise árnyalattal szoktam festeni a hajam, heti 2 hajmosással 1 hónapig bírta (tehát kb 8 mosás).

Próbáltam még az Alfaparf revolution magentáját, ez sem volt rossz, meg könnyebben beszerezhető, viszont hamarabb fakult.

2019. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezekből egyébként elég egy tubussal egy vállig érő hajra? mert azt tudom hogy pl a coloristákból egy alig elég rá
2019. febr. 12. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
A Directionsból tuti elég, ez a festék nagyon brutálisan fog. Én a derékig érő hajamra szoktam 2-t tenni. Alapból elég sűrű, ilyen zselészerű állaga van, de ha egy kevés vizet öntesz hozzá, akkor nagyon jól kenhető lesz, és könnyen el tudod oszlatni :)
2019. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. febr. 12. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lapockáig érő hajhoz a manic panicból akár 3 festést is kerőszakolok emrt úgy szoktam hogy 1-2 havonta egy rendes nagy festés, közte meg a végeket, a látszódó töveket és a külső fakultabb részeket átkenem, arra bőven elég fél-harmad tégely (bár a manic 118ml a directions 88 azt hiszem) de egyébként nagyon jól fognak szóval ha egyszer sikerül alaposan befesteni onnantól könnyű.
2019. febr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!