Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a lábamon sem bírta a...

Ha a lábamon sem bírta a bőröm a gyantázást, akkor esélyes hogy intim területen se fogja bírni?

Figyelt kérdés

Szóval egyetlen egyszer lett legyantázva a lábam, mert utána a szőrszálak kb 95%-a benőtt. Szó szerit, szinte ki se látszott a lábam a sok szőrbenövéstől, borzalmasan viszketett és nagyon sok időbe telt, mire rendbejött. Annak ellenére történt ez, hogy a gyantázás után rendszeresen bőrradíroztam... amúgy kb 15 voltam, most vagyok 24, ha ez számít.

Viszont intim tájékon kezd elegem lenni a borotvából, ezért eszembe jutott, hogy kipróbálnám ott a gyantázást, de közben ez a régi rossz élmény is eszembe jutott, így elment a kedvem tőle, nem tudom, hogy meg merjem-e próbálni azon a területen.

Járt valaki hasonlóan, és ennek ellenére az intim területen jól bírja a bőre a gyantázást? Vagy felejtsem el inkább?



2020. máj. 6. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ott sem lett jó, de ez én vagyok. Ez mindenkinél más
2020. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott még érzékenyebb a bőr mint a lábadon.

Kozmetikus gyantázott amúgy? És jól csinálta?

2020. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mindekinél más!

Nekem a lábam kipattogzódik gyanta után, míg a szemöldökömnél semmi baja a bőrömnek. Pedig a szemöldökömnél mennyivel érzékenyebb a terület, mint a lábamon...

2020. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Anno nem kozmetikus gyantázta a lábamat, hanem tesóm, de ettől függetlenül azért a minden napos bőrradírozás mellett nem hiszem, hogy olyan tragikusan sok szőrbenövésnek kellett volna lennie, még ha rossz is volt a technika... És tényleg kb 95%-a a szőrszálaknak benőtt, nem túlzok!!!

2020. máj. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!