Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan szeretném megnöveszten...

Gyorsan szeretném megnöveszteni a hajam. Valaki valami tipp?

Figyelt kérdés

Igen,tudom,nem egy gyors folyamat a hajnövesztés.

Most mellig ér kb.

Kávézaccot szoktam használni hetente egyszer,mert azt hallottam hogy gyorsan nő tőle a haj.(nem nehéz kimosni)

Én kb. 1 éve vágtattam le vállig,de nagyon megbántam.

Előtte szép hosszú hajam volt.

Vissza néztem 2-3 éves képeimet,és nagyon hiányzik az a hosszúság,mert szerintem jól állt.

Valami tipp hogy milyen pakolást használjak?


1-2 hónapon belül szeretném ha 3-4 cm-t nőne:)

Ilyen tipikus hajnövesztő szerekkel kíméljetek!


2020. máj. 7. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj esetleg?

Bár szerintem azt nehéz kimosni, de egy ismerősömnek nagyon gyorsan nőtt tőle a haja.

2020. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A ricinus olajat ajánlom, de azt nehéz kimosni. Vagy, próbáld ki a rizsvizet, én is csak kiserletezek még vele, de nézd meg Avram (ne kövezzetek meg ha nem jól írtam) szóval neki van videója magyarországon a rizsvizzel kapcsolatban, vagyis én meg csak nála találtam. Külföldieknél is láttam, meg számos cikk van róla, szerintem egy próbát megér.
2020. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Toriiii66 ***** válasza:
Rizsviz
2020. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!

Kiprobalom mind a kettot :) :3

2020. máj. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!