Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti így hogy egyenesíti...

Lányok! Ti így hogy egyenesítitek ki a hajatok?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen egyenesre szeretném,de mindig begöndörik.


Mennyire van megritkítva a hajatok vagy kentek rá valamit?



2020. máj. 1. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megritkítva, nem kenek rá semmit, össze-vissza hullámos magától vállalhatatlan hajam van, 190 fok simán kisimítja
2020. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem is kisimítja szépen,de kb max 10 percig aztán hullámosodik vissza. :(

Elképzelhető, hogy nem mindenkinek lesz ilyen akármit csinál vele?

2020. máj. 1. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartós hajegyenesítés. Hónapokig jó vele.
2020. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
számít az is hogy milyen hajvasalód van! nekem a legelső nem vált be, kivasaltam és fél óra után újra hullámos lett 😂 kövi hajvasalóm volt a legjobb, kivasaltam a hajam és napokig bírta:) aztán most újat kellett vennem, egy Remingtont vettem, de abból most csak a legolcsóbbra futotta, kivasalja de nem olyan szépen mint ami előtte volt:(
2020. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy minosegi hajvasalot
2020. máj. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem foga nagyon roncsolni a hajam a folyamatos vasalás? Nem kellene rá hővédő?
2020. máj. 2. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
De, fogja roncsolni. A hővédő segít, de a gyakori hajvasalás hosszútávon akkor is roncsolni fogja a hajad.
2020. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hővédőt mindenképp használj!!

Nekem a Remington vasaló vált be. Meg én úgy vasalom, hogy felcsatolom a hajam, részekre bontom és így nem marad ki egy tincs se. Illetve egyszer megyek végig rajta, szép lassan és nem többször, gyorsan. Ha több időt szánok rá mindig tartósabb😃 Utána egy kis ápoló olajat rakok a végére és kész😊

2020. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!