Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokesbarna haj kozepbarna...

Szokesbarna haj kozepbarna hajbol?

Figyelt kérdés

Van olyan hajszinezo, ami befogja a kicsit sotetebb barna hajat szokites nelkul?

Vilagosabb barnat szeretnek.

Volt egy hajszinezo amit probaltam, nem tudom mar melyik fajta volt, diobarna szin. Ez egesz jo volt.

Ehhez hasonlot tudtok?

Vagy esetleg azt tudjatok, hogy diobarna szinezo melyik fajtabol van?



2020. máj. 8. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen festék, le kell szívni.
2020. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De az a diobarna az jo volt, vilagositott rajta.

Ilyet nem talaltam multkor a rossmannban. Szokott meg lenni ilyen?

Vagy hasonlo szin?

2020. máj. 8. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
A palette-nek van néhány hajfestéke ami világosít pár árnyalatot a hajon, de mivel egy kicsit szőkítve lesz nem fog kikopni.
2020. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi de ezt nem ertem

Mitol lenne szokitve?

2020. máj. 9. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Az én hajamat is sima hajfestékkel vilagosította a fodrász. Egy pár árnyalatot tudott szőkites nélkül is világositani . Az eredet hajszinem sötétbarna.
2020. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2020. máj. 9. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Én régebben a Palette szikrázó nugát hajfestéket használtam. Sötétbarna hajam van, vilagositott rajta. Azt nem tudom, hogy lehet e még kapni.
2020. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!!
2020. máj. 9. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!