Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 évesen lehet hajat festeni?...

12 évesen lehet hajat festeni? Szokes-barna hajon milyen szin jó? Privibe is lehet irni

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hajat festeni, de minek? 12 évesen szerintem felesleges még, bőven lesz még időd hogy szétroncsold a hajvégeidet.

És nem a mostani hajszínedtől függ, hogy milyen hajszín állna jól, hanem sok mástól. Pl. szemszín, arcforma, bőröd színe, stb, de még ezektől sem biztos, hogy neked jól fog állni. Mondok egy példát:

Én nagyon fehér színű vagyok, kék szem, kicsit kerek, de inkább ovális arcforma. Mindenki ajánlotta a feketét, hogy jajj az az én színem lesz. Erre meg kb az állt eddig a legrosszabbul, pedig állítólag a fekete hajszín kb mindenkinek jól áll. Na, én egy kivétel voltam. Úgy néztem ki mintha beteg lennék, és az egyik fehér ruhában meg enyhe Samara hatást keltettem, ha tudod ki az, a Körből...:D

2018. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sok hajfestéken rajta van hogy 14-16 év alatt ne használd.

Suliban mit szólnak rá?

Esetleg kevésbé tartós megoldások? Színezők, hajkréta pl pár mosásig tart (jó a színező kicsit bonyolultabb, pl ha egy manic panic vöröset fél napig a fejeden hagysz kb az életben nem jön ki teljesen míg az olcsó pár mosásos pl halványrózsaszínek meg tényleg 2-3 mosást bírnak)

2018. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze lehet, de szerintem nem érdemes.

A szín függ, hogy milyen formájú az arcod, milyen színű a szemed, milyen a stilusod. Ezekkel hogyan passzol.

Látatlanba nem tudom megmondani.

Én eredeti parti vagyok.

Megjegyzem az igazi szőkésbarna árnyalat a legszebb szín (számomra)

2018. febr. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon még felesleges szerintem, én pl.: 16 évesen kezdtem el festeni a hajam. De ha mindenáron szeretnél vele valamit csinálni először pár szőke melírt javasolnék csak. Fodrásszal csináltasd, semmiképp se otthon ha nem szeretnéd tönkretenni a hajad.
2018. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én 12/l vagyok. Bár én nem festem a hajamat szerintem tenyufodtan fesd. Úgyis a te dolgod hogy mit csinálsz, de ahogy már leírták ez már attól is függ hogy nézel ki
2018. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha a szülők megengedik és a sulibansem szólnak, akkor lehet
2018. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább természetes árnyalatokat használj.
2019. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Minek, tán őszülsz?

Kérlek ne légy az a typic idióta, kérem!

2020. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!