Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, ti hogyan szőrtelenít...

Férfiak, ti hogyan szőrtelenítitek a melleteket és/vagy a hasatokat? Lányok, nektek a szőrtelen vagy szőrös férfiak jönnek be jobban?

Figyelt kérdés

Férfiakhoz intézett kérdésemet kifejtem. Mostanában kb csak szőrtelen tiniket, és huszas éveikben járó embereket látunk. Én magam is tini vagyok, most kezdek el szőrösödni, és nem tudom, hogy hogyan kell, mi jó.

A jó, használható illetve értelmes válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2020. máj. 8. 22:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
Nekem egyértelműen a szőrtelen férfiak jönnek be jobban, persze azzal sincs baj, ha van szőrzete.
2020. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Szintén a szőrösre szavazok, hónalj és fanszőrzet legyen rövidre vágva, de borotválni nem kell. A többi testrész pedig úgy jó ahogy van. A szőrös szexi.
2020. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Mellemet kb kethetente letolom hajnyiroval olyan 1 milimeteresre. Azert ne borotvaval mert az macerasabb es jobban is faj nekem. Nem gaz ha szoros a melled csak ne legyen apolatlan.


F25

2020. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Elozo vagyok: honaljat valamivel gyakrabban, ugyanugy par milisre hajnyiroval.
2020. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is hajnyíróval 1 millire, kb két vagy három hetente. Néha teljesen csupaszra, de akkor elektromos borotvával, az nem irritálja a bőröm.
2020. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 9. 00:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a hónaljam és intim részeim borotválom. A többit ahogy a természet akarja, úgy hagyom. Az a nő aki szeret úgy is elfogad akármelyik vagyok. Ha jobban tetszene neki a csupasz mellkas, lehet leszedném de még sosem kérték...

40+ F

2020. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom,2-3 naponta este,amikor fürdök.
2020. máj. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én borotválom, mert úgy nem szúrja a partnert. Azért az 1-2 milis felsőtest szőr tud irritáló lenni.
2020. máj. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szőrös.

Hónalj, intim rész pedig visszavágva tetszik.

23/L

2020. máj. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!