Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítitek a...

Mivel szőrtelenítitek a lábatokat fiúk?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván azokhoz szól, akik szőrtelenítenek. Itt a rövidgatyás időszak, és nem akarnék szőrös lábbal mászkálni. Kinek milyen módszer vált be?

2015. máj. 10. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom egy férfinak minek kellene szőrteleníteni a lábát, lányként ha ilyet látnék tuti az első gondolatom az lenne, h meleg vagy vmi transzi.

De amúgy ezek közül lehet választani: borotva, epilátor, gyanta, lézeres

2015. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
egy fiú sztem is szőrös lábbal néz ki jól, persze ez csak az én véleményem
2015. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
68%
Úristen xD xD Miért akarna egy férfi szőrtelen lábbal mászkálni?
2015. máj. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Remélem semmivel
2015. máj. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Haver, elmondom a véleményemet. Rengeteg lányt megkérdeztem arról, hogy egy férfi mijét ne szőrtelenítse soha. Ez a kettő a láb és a kar. Fazonra vágni: intim szőrzet, mellszőrzet (ha van). Amit vágni kéne: hónaljszőrzet, fül- és orrszőr, háton lévő szőr.

Hidd el, hogy nagyon minimális számú lány nem néz hülyének akkor, ha borotválod a lábad férfi létedre.

2015. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat, és ezek szerint nektek is szőrtelen a lábatok, mert írtatok. :) A módszerre vagyok kíváncsi, nem pedig arra, hogy mi a véleményetek a szőrtelenítésről!


A kérdés az, hogy mivel. Nem pedig az, hogy miért.


Ugyanis barátnőmnek, aki legtöbbet fogja látni, nagyon bejön, ha szőrtelen a lábam is. :)

2015. máj. 12. 07:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most szőrös,de a korábbi barátnőm kérésének eleget téve szőrtelenítettem. Én testszőrnyíróval csináltam leggyakrabban,de néha epilátorral is.

Itt sokan leszólják ezért a fiúkat,de a valóságban ez senkit nem érdekel.Mindenki azt csinál a szőrével amit akar.

2015. máj. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! :)


Epilálás után nem pattogott ki a bőröd? És is epiláltam már, de nekem a combomnál mindig kipattogott, csúnya piros pöttyök voltak. A vádlim viszont jól nézett ki. :)

Az én barátnőmnek is nagyon bejön, ha szőrtelenítem a lábam, ő is mindig kéri hogy legyen teljesen csupasz. :)


Ti hány évesek vagytok?

2015. máj. 14. 07:29
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudjatok már, de ha a barátnőtök azt mondja, hogy szőrtelenítsétek a lábatok, már csináljátok is? Ha azt mondanák, hogy ugorjatok a kútba, azt is megtennétek? Én is szerettem a barátnőimet, de ezt nem vállaltam volna be miattuk.
2015. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Először is nem csak az ő kedvéért csinálom, hanem saját komfortérzetem miatt is. :)


Másodszor pedig nem a lábszőr tesz engem igazi emberré, nem a lábszőröm miatt szeretnek, nem ettől vagyok férfias. Szóval ha megszabadulok tőle, akkor azon kívül, hogy a lábam csupasz lesz és ezért komfortosabban érzem magam, meg számunkra esztétikusabb is lesz, más nem változik. Nem leszek férfiatlanabb, meg rosszabb ember sem. Aki eddig szeretett, az ezután is fog, aki pedig eddig sem, annak eddig sem érdekelt a véleménye, és ezután sem fog érdekelni. :)


Harmadszor pedig a kapcsolatunk bőven megér ennyit, sőt ennél sokkal többet is. :) Ez csak egy pitiáner szőrtelenítés, amitől én is jobban érzem magam. :) Össze sem hasonlítható a kútba ugrással, messze van tőle.

2015. máj. 14. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!