Mennyi időbe telik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy döntöttem, hogy megnövesztem a hajam kb ilyen 20-21 cm hosszúra gondoltam. Legutóbb (kb március elején) voltam fodrásznál aki körbenyírt és megigazított és jelenleg oldalt 5-6 cm és felül 11-12 cm. Az a kérdésem, hogy mit ajánlotok, hogy egészségesebb legyen a hajam és esetleg, hogy kicsit gyorsabban nőjön. Egyébként nagyon sűrű világos barna hajam van. Köszönöm a válaszokat!


16/f



2020. máj. 12. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmi nincs amitől gyorsabban nőne. Talán a ricinus olaj.
2020. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én azt vettem észre magamon, hogyha nem mosom sűrűn (1,5 hetente szoktam), akkor gyorsabban nő, és kevésbé néz ki megviselten.

Bár hamar zsírosodik, de egy szoros copffal, vagy fonással nem látszik "igénytelennek". Van, hogy nem érzem jól magam a mosatlan frizurám miatt, de a hajam megköszönte, sokkal jobb lett az állaga. 19/L

2020. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. máj. 12. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint, étkezz egészségesen!
2020. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok így konkrét példát hozni ,,hajnöveszrő szerekre"

De van pár trükk ami lehet hogy használ:

- ne mosd olyan gyakran a hajad mert úgy minden alkalommal a használó, és a nem használó zsírokat lemosod a hajadról, elég csak hetente egyszer.

- ne használj hajszárítót! Ez fontos! A hajszárító nagyon hiszárítja a hajat, és ettől eltöredezik. Persze néhány alkalommal lehet, csak az a fontos, hogy ne minden nap.

- ha nem muszáj ne használj ilyen hajegyenesítő, vagy hajgöndörítőket, mert ez is, ugyan úgy mint a hajszárító, eltöri, és kiszárítja a hajat.


Most dnnyit tudtam, remélem beválnak!

2020. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
O.o köszönöm szépen
2020. máj. 21. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!