Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan fekete hajfestéket...

Olyan fekete hajfestéket keresek, ami néhány mosás után kijön a hajból?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok ami elfedi az ősz hajszálakat, hanem olyanra, ami a sötétbarna hajat is megfogja. Mármint az összes hajat.

Én csak olyat láttam, ami 24 mosásig tart ki, de nekem olyan kellene, ami max 5-6ig.

Tudtok ilyeneket mondani?

Márkákat és, hogy hol lehet beszerezni?



2020. máj. 13. 00:23
 1/4 A kérdező kommentje:
De olyan is jó, ami egy hajmosás után kijön a hajból.
2020. máj. 13. 00:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Drogériákban szokott lenni, pár mosásig tartó színezők között érdemes nézelődnöd, többnyire kis zacsikban vannak.

Szőkítve van a hajad, vagy az eredetit szeretnéd feketére festeni? Ha szőkítve, akkor a színezőt sem ajánlom, mert nekem sokáig volt ilyen-olyan színű a hajam, és a szőkítettbe minden beleette magát, hiába kopott, de rajta maradt.

Én amúgy nem festékkel, hanem tartós színezővel (24 mosásos) festem a hajamat, pont feketére, de még az sem kopik meg, maximum a fénye, de a szín maga tartós.

2020. máj. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
DM, Réell'e márka.
2020. máj. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1. Még nem volt festve a hajam, így eredetileg sötétbarna
2020. máj. 13. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!