Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most miért divat ffiaknál,...

Most miért divat ffiaknál, hogy nem borotválkoznak?

Figyelt kérdés
Lehet nekem tűnik fel,de azt látom, hogy sokaknak dús, nagy arcszőrzetűek,szakállasak, még a közszereplők jelentős része is ilyen. Ez miért van? Nincs idejük borotválkozni vagy nekik így jobb? Esetleg a nők miatt?😉
máj. 1. 13:19
 1/8 anonim válasza:

Gondolom divat.

Én most hagyom meg csak az államon, a többi részen borotválom. Fogalmam sincs, milyen gyakori, nekem így tetszik :D

máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Férfiasabb, én is azért hagyom meg.

Meg vonzóbb a nők számára(nem a fiatal lányoknak).

máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Vegre egy jo divat 😊

En spec meg se latok olyan ferfit, akinek nincs jo borostaja legalabb.

40N

máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem meghagyni nagynak, 3 naponta borotválkozok.

Nekem kicsit furcsa, hogy akiknek olyan nagy a szőrzetük,azok hogy tudnak rendesen szájat mosni pl egy zsírosabb, csokis étel után?

máj. 1. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, én simán meg tudom oldani. Arcot mosók pl.

De egy szakáll csak akkor szép ha ápolva van, szóval arra viszont oda kell figyelni. Meg ajánlott fehérjedús, meg vitaminban dús életmód is hozzá.

máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Remélem hamar kimegy a divatból! 😃
máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 2-3 naponta borotválkozok. Az arcomon nem annyira egységes még a szőr, meg nem is áll annyira jól.


A másik oka, hogy ha 2 napnál tovább hagyom nőni, akkor rettenetesen zsíros lesz a bőröm.



Valakinek jól áll a borosta, irigylem is, akinek van annyira dús a szakálla, hogy 5 naposan is jól néz ki.

máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7.

Ápolni kell és foglalkozni vele, nem feltétlen adottság kérdése.

Szakállal és a borostával kb. annyit kell foglalkozni, mint a hajjal.

máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!