Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy szeretettek volna valami smink vagy bőrápolási terméket, de sehogyan sem tudtad veszerezni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Két limiltált rűzs volt, ami brutál és ilyen színt sehol nem láttam. Sephora árulta, de csak Franciaországból tudtam volna hozatni, ami ugye 10.000 forintos kiszállítás, ezért nem vállaltam be, most meg lejárt!


Sok minden van, sokkal jobbak, mint a drogériás cuccok, de nem tudod beszerezni! Nincs Sephora, de a cseh és román is egy vicc, alig van valami....


2020. máj. 14. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de azt kivonták a forgalomból, külföldön meg nem hiszem, hogy árulják még. Itthon már sok éve nincs. Garnier Neutralia tusfürdő egyik fajtája volt, problémás bőrre. Az arcomra használtam, és bármilyen pattanásos bőrre való termék közül messze a legjobb volt. :(
2020. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én YSL rúzsokat akartam, de limitált volt... Itthonra meg sehogyan nem tudtam...


Ha kivonták a forgalomból, akkor sajnos külföldön sem lehet beszerezni... A limitált is egy szezonra van és ameddig tart a készletmm.

2020. máj. 15. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos csak a méregdrága szállítást bevállalva márkaoldalról.

De van pl egy csomó cucc, tusfürdő, krém, amit Németországból hordtam haza magamnak, most hogy nincs utazgatás, hiányoznak is rendesen.

Sephorás cuccokat esetleg úgy szoktam, hogy külföldön élő barátot megkérek, hogy vegye mef, majd elhozza ha hazajön látogatóba.

2020. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!