Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám eltüntetni a...

Mivel tudnám eltüntetni a pattanásaimat/mitesszereimet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nagyon durván pattanásos lettem, mostanára már enyhült egy kicsit de még mindig nagyon sok van.

Rengeteg mitesszerem van, főleg az orromon. Olyan tanácsokra lenne szülségem, ami nálatok bevállt és nem úgy, hogy néhány pattanással kevesebb lett, hanem tényleg legalább a 80%-át ha eltüntetné örülnék neki.

Írhattok arclemosókat, krémeket, maszkokat, stb... de leginkább életmód változtatásokra lennék kiváncsi vagy valami házi praktikára!

Igaz, hogy még olyan korban vagyok, hogy ez a puberta miatt is kijön, de biztosan más tényezők is befolyással vannak rá!

Egyebként 2 havonta járok kozmetikushoz



2020. máj. 14. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

amúgy a megfelelő táplálkozás is sokat tud ezen segíteni, viszont nekem ami bevált módszer az az aloevera: az egész arcomat be szoktam vele kenni, majd teszek rá teafa olajat is. Ennél garantáltabb módszer nincs ! Ha rendszeresen használod őket akkor csodát tesz.

2020. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2020. máj. 15. 06:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kb havonta egyszer egy mélyebb artisztitást szoktam végezni, amikor kigözölöm az arcom úgy 15p-ig. Majd utánna kinyomom az orromon levo mitesszereket es meg ahol talalok, ugyanis ezeket ki kell nyomni, a pattanásokat békén hagyom már, majd várok egy kicsit és biodermás habzó arcradirral radirozok,majd utána lemosás után,bidermas(zöld) vízzel lemosom, és általában szép eredmény szokott lenni mert miután a piroság elmulik sokkal tisztább és szebb látvány lesz az arcom, a pattanásokra pedig acneroxid kenöcsöt használok így fájdalom mentesen elmulik fel kenem rajta hagyom min 1 oraig,majd biodermas vizzel letörlöm sok sikert.
2020. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. jún. 8. 08:08
 5/5 anonim válasza:
bőrgyógyász, nekem is ő segített.
2020. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!