Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krémet használtat...

Szőrtelenítő krémet használtatok már?

Figyelt kérdés
Hogan kell,használni,mi a tapasztalat,jó dolog?

#Szőr,borotva,punci.vagina,
2020. máj. 16. 06:26
A kérdező szavazást indított:
Hasznos.
Nem hasznos.
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Használtam, de alig-alig volt tartósabb a borotvánál, viszont drága és míg borotvával 5 perc minden testhajlat, a krémmel fél órát simán el lehet pepecselni. Intim területen ráadásul balesetveszélyes.
2020. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de nekem személy szerint nem jött be. Tényleg használ, de borotvával sokkal gyorsabban megvan és olcsóbb is. A bőröm is szárította és túl macerás meg büdös is, szóval többet nem vennék.
2020. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáltam már, de nekem nem vált be. Kb. 10 percet kellett várni, hogy kifejtse a hatását, de nekem még akkor sem lett tökéletes az eredmény, ha ennél tovább magamon hagytam. Ráadásul két használat között el kell telnie pár napnak, vagyis ha akkor nem sikerült minden szőrszálat leszedni, akkor még 2-3 napig úgy marad. A tartóssága pedig ugyanolyan mint a borotvának, szóval a kettő közül én inkább azt választanám.

De amúgy ha érdekel, próbáld ki, lehet neked jobban beválik.

2020. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én használok. Nem erős a szőr a lábamon,de nagyon sűrű és hosszú.Nekem jól leszedi. Lábszár,comb,al és felkar,hason szoktam használni.Néha az arcomat is lekrémezem,mert az egész piheszőrös. L.
2020. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!