Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni az ordinar...

Hogy kell használni az ordinary hámlasztóját?

Figyelt kérdés
Szeretném ki próbálni az Ordinary márka AHA tartalmú hámlasztóját. Persze nem ész nélkül és sok dolgok tudok már róla, de szeretnék teljesen tisztában lenni mindennel, szóval mit nem szabad a használata után és egyéb infókat tudtok mondani?

2020. máj. 16. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

arctisztítás után, hidratálás előtt kell használni

azt hogy mennyiszer lehet egy héten, a hámlasztó erőssége is befolyásolja, de ez rá lesz írva

ha korábban még nem használtad, eleinte érdemes ritkábban használni és fokozatosan elérni az ajánlott gyakoriságot (ha érzékeny a bőröd, akkor kevesebbszer, de ezt majd úgyis kitapasztalod)

fizikai hámlasztót (bőrradírt vagy kefés arctisztítót) ne használj mellette, mert túlzásba lehet vinni a hámlasztást

és ami még nagyon fontos, hogy reggelente használj fényvédőt


most így elsőre ezek jutottak eszembe, de ha van kérdésed nyugodtan írj :)

2020. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 30%-osról beszélsz?
2020. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak a 30%osban van AHA
2020. máj. 17. 02:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak abban van AHA, a Glycolic Acid 7% Tonik, és a 5%-os vagy 10%-os Lactic Acid is AHA.


Ha egy tanácsot megfogadsz, úgy használd, hogy arcot mosol, és utána vársz egy picit, hogy a levegőn megszáradjon a bőröd. Ha megmosom az arcom és megtörlöm, nekem úgy is picit nedves marad, és azt akarom, hogy csontszáraz legyen.

Nedves bőrön csípni fog a cucc.

2020. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy van másik is amiben van AHA, azokat nem is láttam még.

Köszi a választ

2020. máj. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!