Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem használ semmi a...

Miért nem használ semmi a mitesszerekre?

Figyelt kérdés
Hetek óta használom a Geek & Gorgeous Cheer Up hámlasztóját, illetve a márka B-Bomb nevű niacinamide szérumját, viszont semmit sem javult a bőröm. Szerintetek mi lehet a probléma? Mindegy, mit használok, semmi sem segít.

2020. máj. 18. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
A fekete szappant próbáltad? Sokszor a legegyszerűbb segít a legtöbbet.
2020. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon régen próbáltam, igazából már nem is emlékszem a hatására...de most, hogy mondod, lehet újra kipróbálom. Köszönöm a választ!
2020. máj. 18. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek azért sok idő kell, mire használnak még akkor is, ha megfelelően és rendszeresen használod. Bár azért hetek után már kéne.

Az is lehet, hogy nem megfelelő terméket választottál. Én évek óta használok kémiai hámlasztót, 4 különböző félét próbáltam eddig és 2 nem használt. Ebből az egyik amúgy pont a Cheer Up volt. Nem azt mondom, hogy maga a termék rossz, mert van akinek meg pont ez válik be, de mindenkinek más a bőre, így nem is fog mindenkinek ugyanaz működni.

Szerintem próbálj ki más terméket.

2020. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!