Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos szőkítőpor befogja...

Kallos szőkítőpor befogja elsőre a sötétbarna hajat?

Figyelt kérdés
Kicsit sötétebb barna a hajam es ki szeretnem szőkiteni 9%-os oxit vettem hozza. Nem lesz narancssárga vagy valamilyen mas színű?

#szőkítő #Sötétbarna hajra #Kallos szőkítőpor
2020. máj. 18. 16:47
 1/3 anonim válasza:
100%
De igen, sárgás vöröses lesz és tarka, mert nem egyformán fogja leszívni. Bízd fodrászra! Még úgy is több lépcsős folyamat lesz, mire eléred az egyenletesen szép színt. Ne vágd tönkre a hajad! (saját tapasztalat)
2020. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a 9-es oxi nem elég. Sötétbarna nekem is, kicsit vöröses-világos néhol, 12-es oxit szoktam venni első körben, régebben 16-ost. Inkább sárgás lesz, mint narancsos még ettől is, de kezelhetőbb és közelebb lesz a szőkéshez, mint a csibéshez. Ha csak szőkét szeretnél, tehát nem akarod utána esetleg beszínezni, akkor valóban 2 hidrogénezés kell legalább, a második szerintem már mehetne 9-es oxival. Ha színeznéd, akkor vannak jó minőségű színezők, melyek akár az első kör után jól befogják.
2020. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megcsináltam és egész jó lett nem lett foltos es ugy nez ki ahogy szerettem volna. Nem csalódtam ebbe a márkába.🥰
2020. máj. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!