Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta mossátok a...

Hány naponta mossátok a hajatokat, és mennyi nap kihagyás számít igénytelennek?

Figyelt kérdés

Eddig 2 naponta mostam a hajam, de sikeresen átszoktattam 3 napra 2 hónap alatt a fejbőröm. Sőt, azt vettem észre, hogy talán még egy negyedik napot is kibírna.

Szerintetek 4 nap hajmosások között már igénytelen kategória? Van az ismeretségi körömben olyan lány aki 1-2 hetente mos hajat és nem zsíros neki, és amúgy tök igényes.


2020. máj. 18. 19:31
A kérdező szavazást indított:
naponta mosom
két naponta
három naponta
négy naponta
öt naponta
5+ naponta
nem igénytelen, amíg nem zsíros
48 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mosom, amikor már szükségét érzem. Ez kb 4-7 nap szokott lenni. Szerencsére nem büdösödős a hajam.
2020. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én heti 2-szer szoktam, szóval 3-4 naponta.


Akkor lennél igénytelen, ha nagyon zsíros vagy esetleg már büdös hajjal mászkálnál. Annyiszor mosd, amennyiszer igényli a hajad, nem a napok száma a lényeg.

2020. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Akkor igénytelen, amikor koszos, kócos és zsíros. És nem éppen csak zsíros a töve zsíros, hanem csatakos.

Én most, hogy itthon vagyok, nem mosom olyan sűrűn, mint mikor sokat kint voltam az utcán és minden nap érte a szmog meg por. Nem piszkolódik úgy.

2020. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 2 naponta kell, mert nagyon zsírosodik. Mikor heti 1x mostam hajat, (gyerekként) akkor is ilyen volt. És mivel szőke, nagyon hamar meglátszik ha zsíros. Ha kibír 4 napot,és nem zsíros annyira, szerintem egyáltalán nem igénytelen.
2020. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2x mosom én is. Nekem gyorsan zsírosodik ezért ezt a 3-4 napot is csak szárazsamponnal bírja. Anyunak és nagymamámnak egyáltalán nem zsírosodik a haja, ők ha 2 hétig nem mosnak hajat akkor is ugyanolyan frissnek látszik. Irigylem őket. Ha nem koszos nem zsíros akkor nem kell fölöslegesen mosni mert úgy gondolod igénytelenség. Nem az.
2020. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 4-5 naponta szoktam megmosni, még a negyedik napon is szép, az ötödik már határeset. Azért olyankor sem csúnya, csak már látszik, hogy nem frissen van mosva. Összefogva kibírná a hatodik napot is, de olyankor már nem érzem jól magam vele.
2020. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Naponta mosom, nap végén már csatakosan zsíros a hajam!

Természetesen emiatt nem kellek senkinek meg igénytelennek hatok emiatt...

2020. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naponta mosom. Nem azért, mert koszos, vagy zsíros lenne ennyi idő alatt. Egyszerűen annyira elfekszem éjszaka, hogy reggelre olyan kócos vagyok, hogy kifésülhetetlen. Semmi nem segít, csak ha megmosom. Sok éve napi rendszerességgel mosom. Eddig semmi baja nem lett ettől.
2020. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!