Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Háromnegyed éve használok...

Háromnegyed éve használok alapozót egy hónap kihagyással. Lehetséges, hogy már elkezdtem ráncosodni?

Figyelt kérdés
14/l
2014. okt. 12. 17:44
 1/4 anonim válasza:
Ez attol is fugg hogy hany eves vagy viszont en no letemre undoritonak tartom ha valaki alapozza magat ha valaki telleg szep akkor az nem kell ha meg csunya vagy az segit csak annyit hogy meg csunyabb leszel foleg ha egy kilot raksz magadra....
2014. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Istenem 14 évesen nem kezdhetsz el ráncosodni -.- szerintem csak nem az arcbőrtípusodhoz illő alapozót választottad és ha pl nagyon száraz a bőröd és zsíros bőrre való alapozót használsz akkor az nézhet ki úgy mintha ráncosodnál. vagy csak túl sokat kentél magadra. kérdezd meg anyukád mielőtt valamit magadra kensz mert ha nem figyelsz oda, hogy milyen anyagok vannak az alapozódban az roncsolhatja a bőröd ami már 10 év múlva ráncos bőrhöz vezet.
2014. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy rossz alapozó sokat árthat a bőrnek, szóval ha mindenképp használni akarsz alapozót akkor minőségi termékeket használj. Ami mondjuk elég drága, 14 évesen nem hiszem hogy ilyesmire lenne pénzed. Vacakot meg ne használj. Én mondjuk amúgy sem értem 14 évesen mégis minek? Ennyi idősen még nem lehetnek akkora bőrhibáid hogy szükség legyen rá... pattanásokra meg elég egy korrektor is.
2014. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat :)
2014. okt. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!